Rezervace

Hotel Šumava, Kašperské Hory

HOTEL, RESTAURACE, UBYTOVÁNÍ ŠUMAVA

Akční nabídky

Víkendová relaxace na Šumavě plná wellness služeb od 1500 Kč za osobu a celý pobyt!
Rodinný pobyt 25.- 27.11.2016 animační program pro děti a relaxace pro rodiče.

Webkamery Šumava

Než vyrazíte na Šumavu, podívejte se, jaké je tam, kam zrovna míříte, počasí: http://webcam.sumava.eu/

Mediální partner

Facebook hotel Šumava

Ubytování

wellness

 

TĚŠÍME SE NA VÁS!

  


 ***

 


   

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              ***

 Wellness & Sport Hotel Šumava***, Kašperské Hory se nachází v klidném prostředí horského lesa u Zlatého potoka v Amálině údolí, v srdci Šumavy, na hranici Národního parku a Chráněné krajinné oblasti  Šumava. Je umístěn 1,5 km od centra Kašperských Hor, na nejnavštěvovanější trase Šumavy: Sušice - Kašperské Hory - Rejštejn - Kvilda - Srní - Modrava.

 

Hotel Šumava*** - komfortní tříhvězdickový hotel, jehož vnitřní prostory byly v roce 2007 kompletně zrekonstruovány, poskytuje ubytování na Šumavě o celkové kapacitě 137 lůžek. Uprostřed krásné přírody, kde se  hotel nachází, najdete vše, co si pro svoji relaxaci a aktivní odpočinek mužete přát. Hotel Šumava Vám nabízí pohodlné ubytování  a využití širokého spektra služeb, které uspokojí i náročnější hosty. Hotel Šumava*** je ideálním místem pro ty, kteří vyhledávají vhodné místo k relaxaci i k aktivnímu odpočinku. Je zároveň vhodný pro rodiny s dětmi, tuzemské pobyty a firemní konference.

 

Vedle ubytování, wellness služeb a sportovních aktivit nabízí hotel Šumava*** svým hostům také skvělou kuchyni, která je v okolí Kašperských Hor vyhlášená. Restaurace hotelu Šumava*** Kašperské Hory je otevřena pro všechny, kteří si chtějí pochutnat na klasických šumavských dobrotách. O Vaši spokojenou dovolenou na Šumavě se po celou dobu Vašeho pobytu bude starat vstřícný a profesionální personál. Naším cílem je, abyste se u nás cítili jako doma a vždy se k nám rádi vraceli.Ve Wellness & Sport Hotelu Šumava*** jste vždy srdečně vítáni!