Představení SD Resort

SD Resort je společnost, která se angažuje a podniká v oblasti cestovního ruchu, hotelnictví a gastronomie pod chráněnou značkou. Hlavním krédem skupiny je pozvednutí úrovně gastronomických, hotelových a lázeňských služeb. Obzvláště pak v kategoriích jako jsou zařízení nižších a středních tříd – dvou-tří hvězdičkové nebo rodinné podniky.

Sdružení SD Resort proto nabízí poradenství a spolupráci partnerům podnikajícím (nebo začínajícím podnikat) v oboru cestovního ruchu, hotelnictví, lázeňství a gastronomie. Jsou dva způsoby jak lze spolupráci uskutečnit.

Prvním způsobem je poskytování poradenství šité na míru každého provozu, který o to projeví zájem. Podrobné informace najdete v odkazu „Poradenské služby“.

Druhým způsobem je sdružování nezávislých subjektů, kteří můžou za daných podmínek podnikat pod značkou „SD Resort“. Podrobné informace najdete v odkazu „Sdružení SD Resort“.

Dále SD Resort nabízí ubytování a rekreaci v zařízeních, která jsou přísně vybírána na základě kvality poskytovaných služeb a ceny. Tyto střediska nabízí za přijatelné ceny relaxaci a odpočinek bez dnes všudypřítomného komerčního „obtěžování“. Ubytovací zařízení najdete v odkazu „Ubytování v SD Resort“.

Věříme, že naše společnost přispěje alespoň malým dílem ke zkvalitnění služeb cestovního ruchu, pomůže ulehčit práci podnikatelům a přispěje ke spokojenosti co nejširšího počtu hostů a zákazníků.

 
Pohodová dovolená v čechách a klidné ubytování to je penzion Schaumannův Dvůr.