Rezervace
  • Čeština
  • English
  • Polski
Zavolejte nám: +420 777 723 086
Luhačovice, Nádražní 345, Zobrazit na mapě
Penzion Anebel

Penzion Anebel v Luhačovicích

Vyberte si pro své ubytování v Luhačovicích to správné místo. V Penzionu Anebel jsme připraveni Vám nabídnout vše k zajištění Vaší úžasné dovolené.

O penzionu

openzionu Penzion Anebel Vám nabídne jedinečné ubytování se spoustou doplňkových služeb a procedur v centru lázeňského města – Luhačovice. Užijte si u nás dovolenou bez starostí, nebo si zpříjemněte pracovní cestu. U nás budete vždy vítáni!

Novinky

novinky Jelikož je vždycky co vylepšovat, snažíme se naše služby neustále zkvalitňovat a jít dopředu. Chystáme spoustu nových, zajímavých projektů, o kterých Vás budeme informovat právě v této sekci.

Zajímavá místa

mista Abychom ušetřili Váš čas, sepsali jsem pro Vás zajímavá místa v okolí, či tipy na báječný výlet. Nyní už si stačí pouze vybrat a nechat se zlákat objevováním nových míst a krás zdejší krajiny. Věříme, že si z našich tipů vyberou i Ti nejnáročnější z Vás..

Dárkové poukazy

darkovyPoukaz Přemýšlíte, že půjdete s dobou a místo hmotných statků věnujete svým blízkým zážitky? Pak jste u nás správně. Dárkový poukaz Vám vystavíme v určité hodnotě, nebo i na míru, přesně podle Vašeho přání.

Partneři

partneri Velký dík nesmíme zapomenout projevit našim partnerům, či spřáteleným firmám a webům. I díky  nim jsou na služby na takové úrovni jaké jsou a posouváme se neustále dopředu. Děkujeme.
Share Button
 

Najdete nás jednoduše

  PenzionAnebel

  penanebel

 rezervace@penzionanebel.cz

Kontaktujte nás na:

Nádražní 345
763 26 Luhačovice
Mobil: +420 777 723 086

PENZION NEMÁ RECEPCI!!!

PO-PÁ 8:00 – 16:00
SO-NE A SVÁTKY
dle předchozí telefonické dohody

Rezervujte si Ubytování

Rezervujte si ubytování pomocí našeho online rezervačního systému nebo nás kontaktujte pomocí kontaktního formuláře.

Pobytové balíčky

Penzion Anebel v Luhačovicích hodnocení