Rezervace
  • Čeština
  • English
  • Polski
Zavolejte nám: +420 777 723 086
Luhačovice, Nádražní 345, Zobrazit na mapě
Procedury & Wellness

Wellness a relax centrum v Luhačovicích

Procedury, wellness a fitness

Abyste si užili kvalitní masáž, koupel, či jinou proceduru, už nemusíte nikam složitě docházet. Dopřejte si v Penzionu Anebel úžasný odpočinek, nebo také malý kousek zdraví a pohodlí jedné budovy. Co může být lepší, než se po masáži nikam netrmácet a dopřát si 20 min spánku?

Masáže a zábaly

masazeZabaly Spousta lidí si masáže představuje jako odpočinkové procedury. Ano, ale nezapomínejme na blahodárné zdravotní účinky. Je libo masáž reflexní, anticelulitidovou, či detoxikační? Nebo budete raději odpočívat při masáži lávovými kameny? Ať tak či onak, těšíme se!

Výřivka a perličky

vyrivkaPerlicky Nechte své tělo příjemně a lehce namasírovat podvodním proudem whirpoolu. Aby atmosféra byla dokonalá, pozvěte partnera, otevřete dobré víno a relaxujte u nás! Je prokázáno, že příjemně teplá voda s perličkami má schopnosti odplavit stress a problémy všedních dnů. :)

Infrasauna a parní box

sauna Pozitivní účinky saunování jsou prokázány v každém věku. Šetrněší infrasaunu jsme pro Vás zřídili i v našem Penzionu. Součástí našeho mini saunového světa je i parní box s ochlazovací kabinou a relax zónou.

Fitness centrum

fitnessCentrum Moderní fitness centrum v Luhačovicích je vhodné nejen pro udržení kondičky a zdravého životního stylu, ale především pro redukci hmotnosti a tvarování postavy. Dopomohou Vám k tomu kvalitní posilovací stroje, novinky v redukci váhy .
Share Button
 

Najdete nás jednoduše

  PenzionAnebel

  penanebel

 rezervace@penzionanebel.cz

Kontaktujte nás na:

Nádražní 345
763 26 Luhačovice
Mobil: +420 777 723 086

PENZION NEMÁ RECEPCI!!!

PO-PÁ 8:00 – 16:00
SO-NE A SVÁTKY
dle předchozí telefonické dohody

Rezervujte si Ubytování

Rezervujte si ubytování pomocí našeho online rezervačního systému nebo nás kontaktujte pomocí kontaktního formuláře.

Pobytové balíčky

Penzion Anebel v Luhačovicích hodnocení