Rezervace
  • Čeština
  • English
  • Polski
Zavolejte nám: +420 777 723 086
Luhačovice, Nádražní 345, Zobrazit na mapě
Ubytování

Ubytování

Ubytování Luhačovice – Penzion Anebel

Ať už jedete na dovolenou, pracovní cestu, kongres nebo za léčením, ubytování u nás bude to pravé. Nabídneme Vám nejen útočiště ke kvalitnímu spánku, ale i spoustu dalších doplňkových služeb včetně relax, wellness a fitness procedur prováděných školenými odborníky.

Pobytové balíčky

balicky Využijte nabídky odborníky na míru sestavených pobytů, ve kterých je vždy ta správná kombinace procedur. Je libo odpočinkový wellness pobyt? Nebo potřebujete malinko redukovat váhu? U nás Vám poradíme jak účinně a trvale na to. V nabídce jsou i jiné pobytové balíčky, vyberete si?

Pokoje

pokoje Mohli jsme pro Vás nachystat jednoduché a klasické pokoje jako všude. Přesto jsme si řekli ne, u nás Vám už samotné pokoje nabídnou něco navíc. Nechte se zlákat exotickou Indonésií či prosluněným Toskánskem!

Ceník ubytování

cenik Pro serióznost a Vaši jednodušší orientaci samozřejmě uvádíme i platný a aktuální ceník. A to jak ubytování, tak i všech ostatních procedur a doplňkových služeb. Jsme zastánci přehlednosti a jasnosti, u nás tápat nebudete!

Ubytovací podmínky

podminky Navštivte alespoň na minutu naše ubytovací podmínky a informujte se,  jak si rezervovat pobyt, jak máme nastaveny storno podmínky a taky od kdy je možné se ubytovat a mnoho dalších praktických informací.
Share Button
 

Najdete nás jednoduše

  PenzionAnebel

  penanebel

 rezervace@penzionanebel.cz

Kontaktujte nás na:

Nádražní 345
763 26 Luhačovice
Mobil: +420 777 723 086

PENZION NEMÁ RECEPCI!!!

PO-PÁ 8:00 – 16:00
SO-NE A SVÁTKY
dle předchozí telefonické dohody

Rezervujte si Ubytování

Rezervujte si ubytování pomocí našeho online rezervačního systému nebo nás kontaktujte pomocí kontaktního formuláře.

Pobytové balíčky

Penzion Anebel v Luhačovicích hodnocení