Rezervace
 • upravená zahrada pro Vaše klidné posezení
  upravená zahrada pro Vaše klidné posezení se zahradním altánkem, místem pro grilování, trampolínou, sezónním bazénem a také pískovištěm pro ty nejmenší
 • zimní období nabízí
  zimní období nabízí bohaté vyžití pro milovníky sjezdového i klasického lyžování, turistiky na sněžnicích či skialpinistických lyžích nebo sáňkařské radovánky
 • s námi objevíte krásy cyklotras
  s námi objevíte krásy cyklotras které uspokojí jak příležitostné tak i zkušené kolisty
 • naše pokoje apartmánového typu
  naše pokoje apartmánového typu nabízí dostatek místa i pro početnější rodiny

Penzion Apartmány Revis leží ve východních Krkonoších mezi městečky Svoboda nad Úpou a Janské Lázně. Svou polohou jsou ideálním východiskem nejen pro milovníky hřebenových túr, ale jsou také vhodné pro klidnou rodinnou dovolenou.

Útulné a velké pokoje apartmánového typu Vám nabídnou kromě sociálního zařízení také balkon a kuchyňský kout. Pokoje mají vždy předsíň, sociální zař., jednu ložnici a obývací pokoj. Větší pak ložnice dvě. Pokoje jsou vhodné pro 4 až 6 osob. Dětem se jistě zalíbí dětský koutek s množstvím hraček a vy je budete moci v klidu sledovat s křesla zimní “zahrady” nebo z útulné hospůdky. V té jsou také podávány snídaně. Pro chvíle s přáteli či dětmi, je Vám k dispozici společenská místnost s kulečníkem, šipkami a stolním “fotbálkem”.


Vše na dosah ruky – poloha našeho zařízení slibuje nejen klidné chvíle strávené v okolí penzionu, ale také snadnou dostupnost turistických stezek a cyklotras, půjčoven sportovního vybavení v zimním i letním obdobi a v neposlední řadě snadnou dostupnost známého areálu Janské Lázně – Černá hora ( 1km ). Své nabídne také okresní město Trutnov ( 9km ), které se může pyšnit upraveným náměstím s obchody a kavárnami a také nově otevřeným společensko kulturním zařízením s divadlem s názvem UFFO. Druhým nejdůležizšjěím městem je Vrchlabí ( 11km ), které Vás jistě zaujme svým horským charakterem. Zde můžete navštívít například Krkonošské muzeum či městský park.

Pro firemní školení či jiné akce nabízíme prostory s kapacitou cca 20 osob, rychlé připojení k intenretu prostřednictvím WiFi a dataprojektor. Hosté mohou využít služeb lyžařské školy a půjčovny lyž.vybavení. Postaráme se také o Vaše nejmenší.